تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
كتاب ها
نسخه چاپي


كتاب
سال چاپ:زمستان 1396
کتاب حاضر برای دانشجویان رشته‌های مدیریت و اقتصاد در دوره کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «بانکداری اسلامی» به ارزش 3 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه¬ی دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.

سال چاپ:زمستان 1396
کتاب حاضر برای دانشجویان رشته‌ی علوم تربیتی در مقطع کارشناسی به عنوان منبع اصلی درس «مبانی و اصول مدیریت آموزشی» به ارزش 2 واحد تدوین شده است. امید است علاوه بر جامعه¬ی دانشگاهی، سایر علاقه‌مندان نیز از آن بهره‌مند شوند.

سال چاپ:زمستان 1396
نظریه‌پردازان حوزه تحول دینداری، تغییر و ثبات در دینداری را در طول زندگی مطالعه و عوامل و فرایندهای روان‌شناختی بنیادینی را که در پشت پرده تغییرات محسوس و مشهود وجود دارد، تبیین می‌کنند.

سال چاپ:تابستان1397
تفکر مهارتی فطری و منحصر به فرد در انسان است. کاربست تفکر به ویژه در آغاز هزاره سوم که شرایط پیچیده‌ای در حوزه‌های تحصیل دانش، انجام کار و اداره زندگی رقم خورده، ضرورت بیشتری پیدا کرده است.سال چاپ:اول ، 1396
آموزش و پرورش سازمانی گسترده، پیچیده، حساس و اثربخش است و با رشد و توسعه فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و صنعتی، پیوندی ناگسستنی دارد. از این رو، بسیاری از صاحب‌نظران تعلیم و تربیت بر این باورند که اولویت سرمایه‌گذاری در زمینه تربیت و تأمین نیروی انسانی از طریق ایجاد و توسعه مراکز تعلیم و تربیت است.

سال چاپ:1397


نتایج نمایش 1-10 (از 199)
 |<  < 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10  >  >|