تماس با ما   صفحه اصلي   نقشه سایت   انگليسي   العربيه   اردو  
كتاب ها > دين و فرهنگ قرآني
نسخه چاپي


كتاب
سال چاپ:1396
این کتاب مشتمل است بر نتایج یکی از طرح های پژوهشی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی که در ابتدای دهه نود اجرا شده است.

سال چاپ:1396
این کتاب بخش اول از مجموعه مستندات تدوین طرح ملی حفظ قرآن کریم است که مطالعات آن به سفارش معاونت مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی صورت گرفته است.

سال چاپ:1396
این کتاب بخش دوم از مجموعه مستندات تدوین طرح ملی حفظ قرآن کریم است که مطالعات آن به سفارش معاونت مطالعات و برنامه‌ریزی راهبردی دبیرخانه شورای توسعه فرهنگ قرآنی صورت گرفته است.

سال چاپ:1396
وضعیت کمّی و کیفی برگزاری جلسات شوراهای هماهنگی و گسترش فعالیت های قرآنی استانی در سال 95 در این کتاب گزارش شده است.

سال چاپ:1396
کتاب مصوبات شورای توسعه فرهنگ قرآنی دهمین مجلد از سلسله منشورات سال 96 دبیرخانه است که مردادماه 1396 به زیور طبع آراسته شده است

سال چاپ:1395
این کتاب مشتمل است بر نتایج طرح پژوهشی «روش تدبر در سوره های قرآن کریم» که در نیمه دهه هشتاد به سفارش دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اجرا شده است.

سال چاپ:1395
حکمرانی اسلامی در عصر حاضر و در مقام پاسخگویی به اندیشه های رقیب و جهت احتراز از سعی و خطا و آزمون-های محتمل البطلان، چاره ای جز ابتنای نظامات اجتماعی بر مبانی وحیانی ندارد.

سال چاپ:1395
این کتاب مشتمل است بر نتایج طرح پژوهشی «طراحی و ارزیابی مدل های کلان ساماندهی فعالیت های قرآنی» که در نیمه دهه هشتاد به سفارش دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اجرا شده است.

سال چاپ:1395
این کتاب مشتمل است بر نتایج طرح پژوهشی «شاخص های مطلوب قرآنی» که در نیمه دهه هشتاد به سفارش دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی اجرا شده است.

سال چاپ:1395
این کتاب ضمن بیان تطور ادوار فعالیت‌های قرآنی جمهوری اسلامی، سعی کرده مهمترین فعالیت ها و مصوبات شورای توسعه فرهنگ قرآنی را جهت استفاده فعالان و کارگزاران نظام توسعه فرهنگ قرآنی ارائه نماید.
نتایج نمایش 1-10 (از 22)
 |<  < 1 - 2 - 3  >  >|